Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen zenei kiadót ajánlanátok?

Milyen zenei kiadót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Fiatal zenész vagyok és szeretnék kiadót találni a metal zenéimhez. Teljesen új nekem ez a dolog.

2017. szept. 2. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Van fent, például Youtube-on, zenéd? Szívesen meghallgatnám :D
2017. szept. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%
Így ismeretlenként szerintem amivel el tudnál indulni az a Youtube. Metállal foglalkozót hirtelen nem tudok mondani neked, de vannak elismert csatornák, akiknek küldhetsz be zenéket és ha megütik a mércét, akkor kiteszik. Pl. MrSuicideSheep, Glitch Hop Community, stb. Ha rákeresel, akkor szerintem látni fogod, hogy mire gondolok és biztos vagyok benne, hogy metállal foglalkozó csatornák is vannak szép számmal, csak meg kell találni őket. Ha a hallgatóságnak ezek után tetszenek a számaid, akkor már félig nyert ügyed van, mert ezzel már becsengethetsz a kiadókhoz és megmutathatod nekik referenciának a zenéidet, a pozitív fogadtatást alatta, stb.
2017. szept. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!