Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan lehetnék jobb? (Tánc)

Hogyan lehetnék jobb? (Tánc)

Figyelt kérdés
Kedden megyek először egy táncedzésre. Hip-hop műfajban fogok táncolni. Na most... én már 6 évet táncoltam, de nem ebben a műfajban. És egy olyan csoportban kezdek, ami hogy is mondjam... már elég profi. Nyilván korombeliek vannak ott, de nagyon ügyesek. És attól félek, hogy ha nem leszek elég jó, akkor átkerülök egy másik csoportba. És azt nagyon nem szeretném. Mivel ebben a csoportban van a kiszemeltem, és az egyik legjobb barátnőm. Szóval mit kéne tennem, hogy jobb legyek a táncban? Itthon is gyakorolok egy kicsit, meg minden. De félő, hogy ez nem lesz elég... és még azt sem tudom, hogy van e ritmusérzékem :cc

2017. szept. 10. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
6 évet táncoltál, de nem tudod, hogy van-e ritmusérzéked? Nyilván nem lesz gond, ha az elején nem vagy olyan ügyes, mint a többiek, ha már egyszer bevettek a csoportba. Legyél kitartó, figyelj oda, és akkor biztosan belejössz. Ha nagyon elfáradsz, járj el futni.
2017. szept. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsot!:3 egyébként igen, 6 évet táncoltam, és tudok is zenére táncolni, de én nem látom magamat kívülről. Szerintem ez csak egy minimális ritmusérzék. :c
2017. szept. 10. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!