Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Költészet hívei! Nektek úgy...

Költészet hívei! Nektek úgy kb. mennyi időbe kerül megírni egy verset?

Figyelt kérdés

2017. szept. 29. 19:58
 1/6 anonim válasza:
Attól függ, hogy úgy ülök-e le, hogy most verset írok, vagy csak valami kivált belőlem egyfajta érzést és azt írom ki magamból. Előbbinél akár fél óra-egy óra is lehet, utóbbinál pedig percek kérdése.
2017. szept. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zenon ***** válasza:
1 hónap 36 óra 18 másodperc
2017. szept. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több mint ötven évbe telik megírni egy verset. Ezt abból gondolom, h 49 vagyok, és még egyet sem írtam.
2017. szept. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Emlékszem 12 évesen elkezdtem írni egy verset és olyan jópofának találtam, hogy a sorok vége összecseng, hogy egy 270 versszakos mese lett belőle amit egy év múlva fejeztem be (kihagyásokkal persze:D)

Egyébként percek alatt írok verset ha ihletem van

2017. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, kicsit kilógok a sorból. Nekem legjobb esetben is fél órámba kerül, legrosszabban pedig elhúzom napokig, pedig sohasem kényszerűen, rímközpontúan írom őket, inkább mindig egy újabb ihlethullámra várok. Általában egytől két óráig írok egy verset. Szeretem, ha minden a helyén van (legalább is szerintem), nem szeretem az erőltetett rímeket és a közhelyeket a versben, úgyhogy inkább addig gondolkodok, ameddig nem vagyok egy-egy sorral megelégedve.
2017. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kb. pár nap alatt készülök el eggyel.Persze,ez függ a terjedelemtől és az ihlettől is. A szonettkoszorúmon 3 hétig dolgoztam, de volt nap,amikor három rövidebb vers is összejött.
2017. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!