Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hallgatja valaki a '70-es,...

Hallgatja valaki a '70-es, '80-as évek new wave / synthpop / italo-disco / new romantics zenéit?

Figyelt kérdés
Én már több éve csak ezeket hallgatom és az ilyen hangulatú újabb zenéket, és az egész öltözködésem / gondolkodásom ebből táplálkozik. Talán az egyik legsokszínűbb, legstílusosabb korszak volt, több embernek kellene ismernie ma, és nem hagyni elveszni ezt az avantgárd, eredeti, jellegzetes érzést.
2010. máj. 28. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Főleg a magyar új hullámot, Bizottságot, URH, Európa Kiadó, Neurotic, Spions, Trabant, 1-2 Balaton.

Jugoszláv új hullámból Ekatarina Velikát, Zabranjeno pusenje-t, Laibach stb.

Angol New wave és dark wave rengeteg van.

Italo disco is rengeteg előadót foglal magában. Nehéz átlátni ezt az időszakot, főleg mert akkor születtem, így konkrét emlékeim nincsenek belőle.

2011. ápr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én igen.bár akkor még nem éltem így nekem sincs sok emlékem,de anyám nagy rajongója a 80-as évek zenéinek és ő ismertette meg velem.falco,boney m.,divine,ken laszlo,grant miller,bad boys blue,queen,kim wilde,c.c. catch,fancy,modern talking,alphaville,michael jackson ezek voltak az igaziak nem pedig a mai sok hülye barom tehetségtelen,részeges,kábítós barom.
2011. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!