Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Normális budapesti szórakozóhe...

Normális budapesti szórakozóhelyet keresek - a párommal már túlvagyunk a 30-on - kb. a 90-es évek zenéivel?! Rendes disco-ra gondolok, nem light-os tánczenés estre, és lehetőleg ne 16 évesek vegyenek körül. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Kedves válaszolók! Külföldön élünk és mára már fogalmam sincs, merre lehetne elindulni a pesti éjszakába!

Jobb kategóriát nem találtam, hova lehetne ezt megírni!


2011. ápr. 11. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Retropolis! Szerintem pont ilyenre gondoltatok. Egyébként mostanában sehová nem engednek be 18 éven aluliakat, tapasztalat.

[link]

2011. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fújjj... a retropolisba ne menjetek! Pest legótvarabb, legigénytelenebb szórakozóhelye. Egyszer voltam ott, de 20 perc után fordultam is ki,mert egyetlenegy tiszta tekintetet nem láttam. Oda tényleg a drogos csőcselék jár. Szerintem menjetek a hajógyárira, a sláger palotába, a Mammutba a Jam-be [link] vagy a Creolba. [link] [link]
2011. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem a honlap alapján fogunk választani!
2011. ápr. 19. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:
KLUB64,ott van minden ami jó.
2011. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!