Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyiért tudom ezt eladni?...

Mennyiért tudom ezt eladni? A2-es rajzlapon van, szines ceruzával készült.

Figyelt kérdés
[link]
2017. okt. 14. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Erősen kétlem, hogy bárkit is érdeklene ez a 'alkotás'. Maximum a rajta szereplő személyeket.
2017. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A rajz azoknak a személyeknek készült..csak érdekel hogy mennyit ér.
2017. okt. 14. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Max. 10 ezret mondanék rá.
2017. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

A fiú arca teljesen torz. A lány feje meg olyan mintha oldalra fordítottad volna a rajzlapot és úgy rajzoltad volna le, még a haja is úgy áll. Kicsit olyan mintha kitörte volna a nyakát.

Egyébként nem annyira rossz, még nagyon sokat kell fejlődnöd, de ezért a rajzért semmit sem fizetnék.

2017. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
#4 vagyok. Megnéztem a többi rajzaidat is. A portré rajzolásban tényleg van még mit fejlődnöd (bár ahogy elnéztem vannak ott jobb portrék is), de a többi az elég jók lettek, azokért már kaphatnál is pénzt. :)
2017. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
#4 de csúnyákat mondasz. Inkább a te szavaid a torzok. jújj
2017. okt. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
#6 Építő jellegű kritikát mondtam, szerintem egyáltalán nem sértő stílusban. Úgy egyáltalán nem lehet fejlődni ha mindig csak a pozitív kritikát kapjuk, vagy csak azt halljuk meg.
2017. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
a #4nek igaza van! szerintem semmi rosszat nem mondott,csak amit látott. valóban van még hova fejlődnöd,eladásra még kevés ez a rajztudás. sok sikert!
2017. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

Kapásból ötezert mondanék. Látszik, hogy amatőr vagy, a kép tele van aránybeli hibákkal. Ez egy baráti ár egy rossz munkára.

Egy igényesen, jól megrajzolt (ekkora méretű) képért simán elkértesz 15-20 ezret, de ettől még messze vagy.

2017. okt. 31. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!