Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi alapján szokás beárazni a...

Mi alapján szokás beárazni a munkákat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy lassan 4 éve foglalkozom digitális rajzolással. Főként fanartokat készítek átdolgozva, fantasy koncepcióba bújtatva. Temérdek requestet kaptam és kapok is mai napig, amiket ezidáig pusztán kedvességből, s nemi csekély reklámért cserébe készítettem, viszont rengetegen jelezték emellett, hogy igényt tartanának arra, hogy rendelhessenek tőlem képet pénzért, hisz tisztában vannak azzal, hogy 10+ órám elmegy egy rajz elkészítésével. Na most nekem az az alapvető problémám, hogy képtelen vagyok bekategorizálni magam. Félek, hogy túllövöm az árat, mégis örülnék ha degradálnom se kellene a munkáimat csupán azért, hogy többen rendeljenek . Ti hogyan találtátok meg az arany középutat?

2017. okt. 30. 13:15
 1/1 Metionin ***** válasza:
100%
Nálam munkaóra + méret + alapanyag határozza meg. De digitálisnál inkább a munkaóra szerintem.
2017. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!