Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szüleim felajánlották, hogy...

Szüleim felajánlották, hogy "Nem kérsz egy Gitárt karácsonyra"?

Figyelt kérdés

Szóval azt szeretném kérdezni ,hogy online nem lehet megtanulni jól gitározni ,mert azt mondták ,hogy ha igen akkor beiratnak a rocksuliba.De én nem szeretek járni ilyen helyekre:/ ja és miért jó a gitár?:D

értetek el vele valamit?:D Válaszokat előre köszönöm!!



2017. dec. 15. 19:51
1 2
 11/13 Mojjo ***** válasza:

@Waff: bevallom, nem igazán ismerem sem ezt, sem a tantusz könyveket. Ebbe belenéztem, nem tűnt rossznak. A gyakorlatoknál van kotta, meg tab is, és okésnak tűntek átfutva a leckék. De ismétlem: ezt csak egy gyors benyomás alapján mondom. Neked mi nem tetszik/tetszett benne?

(Mondjuk azon megakadt a szemem, hogy Brad Paisley-t a fingerpicking fenegyerekének hívja, miközben ő pont mindig, de konkrétan mindig pengetőt használ.)


Tantusz könyvet viszont még kézbe sem vettem, viszont kíváncsi lennék, mi a véleményed róla.

2017. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Waff ***** válasza:

Az az igazság Mojjo,hogy tanulni én sem tanultam egyikből sem, viszont mindkettőt többször is átböngésztem kíváncsiság gyanánt, az anno még működő Alexandrában. Nekem ami inkább feltűnt, az az ízig-vérig kommersz volta. Sok színes oldal van, nagy betűkkel szedve, ábrákkal, fényképekkel, kevés információval. Kicsit olyan "veddmeggezalegtutibb" érzetet keltve az érdeklődőbe, holott felületesen van összeszedve az anyag, kissé logikátlan sorrendben. No lehet csak én láttam rosszul, vagy kissé előítéletesen, de a Muszty-Dobay szájbarágós, észrevehetően kigondoltabb Gitársulijához mérve jócskán szegényesebb és összecsapottabb.

Na meg...furcsa volt a polcon a Tanusz fitnesz, a Tantusz életmód 40 felett, a Tantusz kertészkedés, meg még mittomén milyen Tantusz könyv között a Tantusz gitár :)

Kicsit olyan futószalagos a dolog...persze vannak benne hasznos dolgok is. A Cd-be nem hallgattam bele.

2017. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Mojjo ***** válasza:

@Waff: oké, köszi, akkor leesett a tantusz :D

Valóban a Gitáriskolánál a legtöbb ilyen könyv jóval feltünőbben illusztrált, színes, csili-vili, cserében talán kevesebb érdemi rész van benne, de ez már csak ilyen.

2017. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!