Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik az eredeti/melyik a...

Melyik az eredeti/melyik a rajz? KÉP

Figyelt kérdés

Sziasztok, volt már fent ez a rajzom. Viszont, kíváncsi lennék, hogy szerintetek melyik a rajz? Referencia vs rajz.


[link]



2017. dec. 22. 18:50
 1/8 anonim válasza:
100%
Ganz schöne ceruza. :) Ügyes vagy. Csak azután sikerült eldöntenem, hogy ráközelítettem. De egyébként becsapós, mert az eredetinek nincs árnyéka, legalábbis úgy vetül, hogy nem látszik, emiatt pedig rajzoltnak vagy inkább nyomtatottnak tűnik. Viszont látszik, hogy a jobboldali a rajzolt. A betűk élei nem annyira egyenesek, mint az eredetin. Van tehetséged hozzá, az biztos.
2017. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) Igen azok a betűk nem az igaziak. Ott buktam el a legjobban.:P Sajnos ilyen picibe nem egyszerű részletezni. Mikkor rajzoltam akkor magamnak állítottam be a fényeket. A fotónál sajnos nem tudtam élni evvel a lehetőséggel. Ezért is nincs ott a ceruzának az árnyéka.:)
2017. dec. 22. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
A betűk miatt egyértelműen a jobb oldalit mondanám a rajzoltnak. Kicsit dülöngélnek, bizonytalanok. Plusz a ceruza teteje sem stimmel valamennyire. De egyébként tényleg nagyon jó! Az árnyék miatt pedig valóban cseles. ;)
2017. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz egy nagyobb és kevésbé részletes tárggyal! :D Na azt megnézném! ;) Ha színes a tárgy, de grafittal akarsz dolgozni, akkor meg szimplán szerkeszd meg fekete-fehérre a képet. :P
2017. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! ;) Tessék, nagyobb kevésbé részletesebb.😂 A baloldali év elején készült. A jobb oldali pedig mostanában.

[link]

2017. dec. 22. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kephost helyett inkább ajánlott a Deviantartot rajzok feltöltésére. Angolul van, de rendezheted a sjaát galériádat, mappákat készíthetsz téma szerint. Vannak rajzos csoportok, amiknek a tagja lehetsz (magyar is), és némely közösségek sokat segítenek, hgy fejleszd magad.


A kérdésre, látszik, melyik a rajz, persze az én szememmár hozzászokott ehhez.

2017. dec. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
68%
Csak hobbiból rajzolsz, vagy ez a munkád is? Nagyon ügyes vagy, gyönyörűen rajzolsz :)
2017. dec. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen..:) Hát, nem hobbi szinten űzőm. Igazából, tetováló vagyok.
2017. dec. 25. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!