Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Segítene nekem valaki Erdély...

MuSky kérdése:

Segítene nekem valaki Erdély Miklós műveket elemezni?

Figyelt kérdés

az írásai logikáját és filozófiáját nagyjából értem

de van néhány konceptuálisabb műve amit nehezen és nem mindegyikről találok infókat a neten


ha privátban ír valaki szívesen küldök róluk képeket

vagy esetleg tanács is jól jönne, hogy az artpool weboldalan kívül hol érdemes még olvasni tőle / róla


olyan katalógus nem igazán találok ami a műveivel és a munkásságával foglalkozik, viszont volt egy újság ami a filmjeiről írt szóval azzal sincs gond



2018. jan. 13. 02:51
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és nem szakdolgozathoz kell vagy ilyesmi, szóval nem tudományos szinten van rá szüksége csak úgy érdekel a munkássága mert idén fogok felvételizni egy művészeti szakra és hátha ad inspirációt meg egy kis plusz műveltséget
2018. jan. 13. 02:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged, akkor menj el személyesen is az Artpoolba, ott rengeteg anyag és könyv van róla (ha jól emlékszem olyan 10 dosszié csak a képeslapokkal, meghívókkal és hasonlókkal volt tele, alig lehetett elférni Erdélyitől:D), plusz szerintem az ott dolgozók is segítenek a tájékozódásban (ott dolgoztam én is korábban, azért javaslom). Emellett szerintem keress rá angolul is, ha eddig még nem tetted volna hátha van több infó.
2018. jan. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!