Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért van az, hogy a magyar...

Miért van az, hogy a magyar filmek rosszak, de szinkronszínészek kivállóak?

Figyelt kérdés

bár mostanában alakul... Saul fia, mindenki, Marfű, Kincsem stb

Reviczky Gábor hangja zseniális, Molnár Piroska hangja, Makay Sándor (Isten nyugasztalja) hangja



2018. jan. 16. 00:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Miből kéne jó ízlést feltételeznem, ha a sitcom a példa...? Ha már bármilyen következtetést is levonok az ízlésedből az a sitcom alapján - ismerve néhány sitcomot, sorry - az az, hogy szar
2018. jan. 17. 22:28
 12/14 anonim válasza:

Szóval szar az ízlésem. Ja, rólad meg sakkbábút neveztek el, sötét paraszt.


Minden nap Tarrt, Tarkovszkijt, Bergmant, Fritz Langot vagy Lynchet kéne néznem?

Egy ilyen film nem kikapcsol hanem megdolgozza az agyad, lelked. Nem könnyed szórakoztató.

Tudod egyáltalán kikről beszélek?

Szerintem fogalmad sincs...


Rengeteg ember, köztük én is ilyen vagyok, este meló után nézek egy big bang theory t, himym vagy egy rész archert. Ennél már csak az lenne rosszabb ha képregény filmeket néznek mi? Nyugi azokat én se szeretem.


De arra még mindig nem válaszoltál értelmesen, hogy miért jó a szinkron? Csak Woody Allanezel mint ha más nem is létezne. Konkrétan gyerünk érvekkel, példákkal alátámasztani!


Részemről ennyi mert ez nem vita hanem sértegetés. És akkor még arról nem is beszéltünk az új magyar filmek igen is jók. Erről már nem is fogunk.

2018. jan. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem mernek kísérletezni, nincs fantáziájuk, a való életből se mernek meríteni, sokkal jobb langyos, semmllyen, de "biztonságos" filmeket készíteni. Lásd pl. Budapest Noir.
2018. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
"sokkal jobb" úgy értem, sokkal könnyebb. A könnyebb végét fogják meg a filmkészítésnek.
2018. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!