Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok a poet.hu-n...

Mit gondoltok a poet.hu-n található versekről?

Figyelt kérdés

2018. jan. 20. 00:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Néha a mennyiség a minőség rovására megy és sokáig kell keresgetni az oldalon, míg értékelhető, versnek mondható művekre találok. Persze, vannak nagyszerű darabok is, de csak minden tizedik olyan, ami megér egy misét. Szerintem valahogy korlátozni kellene a felkerülő verseket minőség szempontjából. Állítólag a moderátorok mindet elolvassák, akkor legalább azokat, amikben helyesírási hiba van, el kellene utasítani...küldje be még egyszer, kijavítva. Jó, igen, a többi vers esetében nehéz lenne meghúzni a határt, hogy melyik mondható műnek és melyik csak irka, de tényleg sok az igénytelenül felépített vers, tele közhelyekkel és ragrímekkel, tinik szerelmi csalódásairól.

Ezenkívül, az oldalon szokássá vált a hozzászólások versenye, ami egy kicsit szúrhatja azoknak a szemét, akik tényleg csak azokhoz a versekhez írnak, amikről van véleményük, tetszett nekik.

Összességében viszont megkedveltem az oldalt, napi szintű felhasználója vagyok, már nem foglalkozok ezekkel a "hibákkal".

2018. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!