Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A Balázs Béla utcában találhat...

A Balázs Béla utcában található újépítésű Balázs házakról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nekem tökéletes helyen lenne mind közlekedés, mind suli szempontjából. Ott néztem albérletet.
2015. ápr. 8. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ház.
2015. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
és ez mégis melyik városban van????
2015. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Budapest
2015. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hát ezt odaírhatta volna. mert én nem Budapesten lakok és itt is van ilyen utca.
2015. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A ház jó, a környék nem. Igaz, hogy az egész 9.kerületet rehabilitálják, de még mindig nem az igazi. Én ott laktam, és még a híradóban is szerepelt a környék 2 egymást követő késelés, csak az egyiket karddal követték el. A Balázsházak lakásait általában 400.000HUF környéki nm áron adják, vagy drágábban. Megéri?
2015. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
engem zavarna a szomszédság, mivel még néhány házban kisebbség lakik, de különösebb atrocitással nem kell számolnod, viszont ha egy mód van rá, én inkább pár utcával arrébb néznék albérletet. Ahhoz, hogy a Balázs Béla utca teljesértékű legyen, még kell pár év, amíg kiköltöztetik őket, vannak ilyen tervek a ferencvárosi rendezési tervekben. Érdemes olvasgatni.
2015. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Viszont számolni kell vele, hogy drágább is lesz!
2015. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az biztos, jelenleg a Márton utcában lakom (Vendel saroknál), egy utcára a Balázs Bélától, sajnos sok a kisebbség, de nem a problémás réteg, eddig semmi problémám nem volt velük, nyáron ücsörögnek meg néha kiabálnak, de nem kötekednek.
2015. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!