Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tíz oldal elég első fejezetnek?

Tíz oldal elég első fejezetnek?

Figyelt kérdés
Egy könyvet írok, saját magam szórakoztatására főleg, de azért majd, amikor készen van, megpróbálkozok egy kiadónál (1-2 év pihentetés és javítás után). A második fejezetnek a helyszíne ugyanaz, de mégis úgy érzem, hogy "külön bekezdéshez" tartozik.
2018. febr. 3. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Bár attól is függ, hogy milyen nagyságú papírra írod :)
2018. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Wordban van ennyi. 11 oldal lesz, mert finomítok most még rajta. Kiegészítem leírásokkal itt-ott. A helyszínt például elég röviden és hiányosan mutattam be.
2018. febr. 3. 18:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne a mennyiségre menj. Ha úgy érzed ez a jelent kész, akkor jöhet a következő fejezet.

De nincs a 10 oldallal baj.

2018. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha szar, akkor írhatsz akármilyen hosszan, akkor is szar lesz.


Egy jó történetet meg lehet írni 2 oldalban is :D

2018. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem tetszik a történet, az írása még jobban.

Ha sz.arnak fogják tartani, akkor megmarad a "fiókban". Akkor sem fogom megbánni, hogy most írok. ^^

2018. febr. 3. 19:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez tőled függ. Ha elegendőnek érzed a 10 oldalt, akkor elég. Ha soknak, akkor hagyd ki a sallangokat.
2018. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy 2 oldalas a leendő könyvem első fejezete.
2018. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jó, akkor írhatsz akármilyen röviden, akkor is jó lesz :)
2018. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem nincs megadva, hogy hány oldal kell, hogy legyen egy fejezet. Olvastam olyan könyvet, ahol 3 sor volt, olvastam olyat is, ahol 40 oldal - mindkét féléből lehet jót és rosszat is írni. Max. annyit mondanék, hogyha ilyen prológusnak szánod inkább, mint tényleges első fejezetnek, akkor ahhoz jobb, ha picit kevesebb.
2018. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!