Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok erről a rajzról?...

Mit gondoltok erről a rajzról? Getron. Deviantart.com/art/Indian-Woman-With-Elephant-729687185? ga_submit_new=10%3A1518014266

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy akarok-e komolyabban rajzolni, csak nem tudom pontosan hogyan értékeljem a rajzaimat.

(Lehet csak a hangulatát akartam átadni.)



2018. febr. 7. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogy meglegyen rendesen a link:

[link]


Nem tudom, mit írjak rá, nagyon kezdő, főleg az emberalak, de a vonalminőségen is látszik a kezdő szint. Ezzel nincs baj, megtanulni kicsit is rajzolni a legtöbb ember esetében rengeteg időt s erőfeszítést igényel, komoly munka. Tehetség nem kell hozzá, bár persze előnyös, de akárki meg tud tanulni egész korrektül (ha nem is roppant kreatív művészien) rajzolni, ha akar és tesz érte.

2018. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Thunderfairy ***** válasza:
Ezel már elkezdheted az élethű grafika gyakorlását. Keres fel rajz tanfolyamokat, szakköröket és menni fog.
2018. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!