Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudtok a lent található...

Tudtok a lent található pontoknak megfelelő verset? ☺

Figyelt kérdés

Egy vers , ami olyan műfajban mozog , mint például Szabó Lőrinc versei. ( Az emberiségről és a világról való véleménye..)


Viszonylag hosszú


Amit egy versenyen arató győzelemmel el lehetne mondani , mert nem csak "1 hangnemben" lehet végig mondani az egészet.

Köszönök előre minden értelmes választ♥



2018. márc. 2. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Holnap írok ha szeretnéd de most nem vagyok józan. :) xD
2018. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kosztolányi Dezső: A jó élet

Szerintem minden kritériumnak megfelel és kellően lelkesítő.


Szabó Lőrinc nekem is nagy kedvencem. Imádom például a Teremtés himnusza fordítását, de a kedvenc versem tőle a Hasztalan lázadás. De ezek nem hinném, hogy jól szavalhatóak. :)

2018. márc. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ilyen még Kosztolányitól a Hajnali részegség is. Csak az nem viszonylag hosszú, hanem nagyon. :)
2018. márc. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Kiss Dénes - Fénylik sötétlik

Szerintem nagyon szép vers csak lehet hogy rövid egy kicsit. 4 versszakos. Viszont pont annyit mond el amennyit kell. Pont megfelelő hosszúságú. Mármint ezt a témát nagyon nem lehetne hosszabban megíni mert az már unalmas lenne de tényleg nagyon szép vers

2018. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!