Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Budapesten kezdő felnőttként...

Budapesten kezdő felnőttként melyik néptánccsoporthoz lenne érdemes járni tanulni?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok, semmilyen táncos tapasztalatom nincsen, sőt különösebb készségeim sincsenek hozzá :D

Örülnék ha találnék egy jó csoportot ahol kezdők vannak, gondolom ha haladókkal vannak összeeresztve abból semmi jó nem sül ki. Egyik kollégám aki néptáncolt, még mesélte régebben hogy milyen versenyistálló feeling van még a nem profi csoportokban is, rivalizálás, egyik lány "véletlen" felrúgta másikat a fellépésen és a többi. Nekem ilyenhez nincs kedvem, igazából csak tanulni szeretnék meg jól érezni magam, nem pofára esni. Valaki esetleg tudna ajánlni csoportot? Tudom, ott a google de az nem fog beszámolót mondani.



2018. márc. 12. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A Fonónak nézz utána, ott szoktak nagyon kezdő felnőttek is tanulni.
2018. márc. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2018. márc. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!