Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy hívják ezt a műfajt...

Shofia kérdése:

Hogy hívják ezt a műfajt pontosan?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=lIvW4IBGNsE Szeretnék én is ilyen stílust tanulni hegedűből. Sokáig tanultam klasszikust, és nagyon szeretem a klasszikus hallgatni, de valahogy nekem túl lassú, ahogyan tanítanak. Nem arra gondolok, hogy kiemelkedő lennék belőle, hanem hogy folyton olyan darabokat tanulunk meg, amik nem tetszenek, és folyamatosan a dallamtalanabbnál dallamtalanabb dolgokat tanuljuk meg, csak vizsgákra tanulunk egy két jó darabot. De véleményem szerint akkor érdemes zenélni, ha élvezi a zenét, amit játszik, és át tudja érezni. Most pl egy ilyen számot szívesen megtanulnék, és még ehhez hasonlókat. Vagy pl mint Alexander Rybak számiban levő hegedűs részek. Egyébként félreértés ne essék, értem én, hogy miért kellenek az etüdök, és a különböző gyakorlatok, de sokszor azon kapom magam, hogy már csak kényszerből kezdek el gyakorolni, mert tudom hogy kellene, mert különben nem fog menni órán, de közben szeretek hegedülni.

2018. márc. 12. 22:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!