Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi történik ilyenkor egy...

Mi történik ilyenkor egy koncerten/előadáson?

Figyelt kérdés
Szóval mi történik olyankor, ha egy énekesnek egy komolyzenei előadáson tüsszenteni vagy köhögnie kell? Kiköhögi vagy eltüsszenti magát és minden megy tovább mintha mi sem történt volna?

2018. máj. 24. 15:35
 1/3 Mojjo ***** válasza:
100%

Még soha nem láttam olyat, hogy ilyesmi megtörtént volna. Ami azt illeti, amikor sportolok/zenélek/akármi olyasmit csinálok, ahová komoly koncentráció kell és fizikai igénybevételt is jelent, még soha nem kellett tüsszentenem/köhögnöm. Lehet puszta véletlen is, de egészen olyan ez, mintha ilyenkor ezeket a funkciókat letiltaná az agyunk. Fene tudja.


Ugyanez a viszketésre. Nem sűrűn látsz pl. zongoristát/hegedűst/akárkit orrot vakarni előadás közben.

2018. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
79%
Szia! Érdekesnek találom kérdésed. Van egy nagyon jó barátnőm, aki énekes és gyakran teázunk együtt. Miután ezt láttam felhítam, hogy megkérdezzem vele történt e már gasonló. Ő is így vélekedett mint az előttem lévő, szerinte is a koncentráció miatt nincs ilyen. #azeneamatekasakk
2018. máj. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem egy megfázásnál simán előfordulhat, hogy elkezd köhögni az illető, főleg, ha be van gyulladva a mandulája vagy a torka, az előadást meg már nem tudja lemondani, vagy olyan fontos neki, hogy nem fogja lemondani(Pl. egy verseny)
2018. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!