Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vált ki belőletek valamilyen...

Vált ki belőletek valamilyen érzést ez a szöveg?

Figyelt kérdés

Nyomás alatt


Fekete a pince.

a kulcslyuknyi ablakon egy cinege legyint be.

Leesek az ágyról.

ammóniaszag és mocskos beton beszél a halálról.

Enyészet vesz körbe.

kitapintom a hátam vékony, és egészen görbe.

Síri csend van.

a szobában nincs semmi, így groteszk kis rend van.

Ujjaim szaladgálnak.

mint férgek, kik látják, hogy hol a kijárat.

Reccsen egy csont.

melyet bőr már nem fed, s virágot sem bont.

Varjak.

Körülöttem szarnak, és hull az eső arcomra.

Nyomás alatt

vagyok egy hideg pincében, de még itt is jobb, mint gondolataim kínzó börtönében.


Ez nem egy vers, vagy bármi, semmilyen szabályt nem követtem soha, csak írok mindenfélét, mert ez segít. Viszont már régóta nagyon kíváncsi vagyok, hogy más mit gondolhat róla, mikor elolvassa, lehet hogy semmit(vagy semmi jót), de érdekel.



2018. jún. 11. 01:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
a sok logikai bukfenc miatt rám semmilyen hatással nincs. Kivéve a : 'kitapintom a hátam...' kezdetu, és a ' reccsen egy csont..virágot sem bont' sorok, ezek kifejezetten megkapóak.
2018. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Teljesen megértem, hogy emiatt belőled nem vált ki érzéseket. Tisztában vagyok egyébként vele, sőt viszonylag sok ilyesmi írásom van, amiben nem passzol minden, de általában éjjel születnek, elég rövid idő alatt és soha többé nem kerülök abba a lelkiállapotba, hogy úgy tudnám kijavítani, hogy ne erőltetett legyen, szóval ezért szoktak így maradni.
2018. jún. 11. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!