Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A Bagi-Nacsán szokott valaki...

Dickharta kérdése:

A Bagi-Nacsán szokott valaki nevetni mostanában? Én már lehozom 2-3 mosollyal. Akkor is inkább a maszkmesternek szól.

Figyelt kérdés

2018. jún. 14. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Lefutottak , újdonságnak oké volt és ötletes . De a sorozatos műsorok le vannak szerződve és Y időre le kell forgatni mert kötbéres ... Ők maguk miket változtathatnak vagy a stáb írók intéznek mindent nem tudni . Mi is öregszünk . Sztendáp műfaj is a múlté , néha teljesen új arc mond valami érdekeset állatit , a többi már kiszámítható .
2018. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Én sose értettem, hogy tudnak egyesek nevetni rajtuk. Pedig nem vagyok valami igényes humor terén, de a Bagi-Nacsa az rémesen erőltetett szar volt mindig is. Tehetségtelen ripacsok.
2018. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Még az ezredforduló környékén néztem őket, akkor se voltak viccesek. Gondolom azóta se javultak fel.
2018. jún. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer sem, nem is nézem, kínszenvedés. Sas-kabaré szint, annyi, hogy nem énekelnek (az kéne még csak).
2018. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Hát, nem ártana már befejezni. Sok az önismétlés, meg az erőlködés
2018. jún. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszettek régen, 2003-4 körül a Banánhéj idején.


Azóta viszont masszív lejtmenetben vannak, és vagy teljesen kiégtek, vagy csak nincsenek már normális íróik.


azt sem véletlen, hogy ennyire nyalnak a kormánynak, a közszolgálatin kívül kétlem, hogy más adón kapnának műsort.

2019. márc. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!