Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szokott mostanában valahol...

Gál Zoé kérdése:

Szokott mostanában valahol lenni olyan politikai paródia mint ami régen a Bagi-Nacsa showban volt?

Figyelt kérdés
Ahol Orbán és Medgyessy, aztán pedig Orbán és Gyurcsány szomszédok voltak és ott beszélgettek. Az nagyon jó volt. Meg a Sas-kabaré is.

2018. febr. 1. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sas-Kabaré az Szilveszterkor szokott lenni új atv-n adják azt; meg ott még van többféle ilyen szórakoztató-féle műsor is asszem; ami ilyen jellegű. Bagi-Nacsáéknak meg volt valami Szálka. Nem tudom, megy-e még; valahol meg a Beleznai Endrének vannak ilyen szórakoztatós műsorai asszem. Volt valami Vak komondor, meg még valami másik. Meg hallottam valami Dumaszínházról is, az nem tudom, hol van , de valami stand-uposok vannak benne, nemtom, mennyire politikai; ja meg az olyan sztorizgatós; nem paródia.
2018. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
2018. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a parlamentben.
2018. febr. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemleges nincs. A sas gyurkáé meg nagyon egy laposodott, erőltetett mostanság. Még pl. 15 éve kicsit másabb volt, de ma elég gagyi.
2018. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó a Sas Józsiéké. Én szeretem, szoktam őket nézni, jók a poénjaik. 25 vagyok.
2018. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fú de kegyetlen a Bagi-Nacsa! Senki se nézi őket, mégis milliós fizetéseket kapnak.
2020. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!