Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Nem értem, ha egy nő a zongorá...

Nem értem, ha egy nő a zongorához ül minek kell báli csiri-viri ruhát, magassarkút fölvegyen és a combjait villantanui?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=AzWDs26YL9Y


Nem a ruházkodás kéne a lényeg legyen és nem a látvány. Vagy ha számít is a léátvány, sezrintem enm ez az a látvány, ami ehhez a műhöz hozzátesz bármit is.



2018. jún. 22. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a múlt században élünk és miért ne lehetne új stílust bele tenni a látványba is? Egyébként a srác ha jól látom a 2Chellos formáció egyik tagja, és nem a sablonos előadásmódról híres. Nekem nagyon is tetszik, hogy vittek bele egy kis pluszt, egy kis finom erotikát. Annak is van mondanivalója, nem csak magának a zenének.
2018. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Kell"? Honnan vetted, hogy kell? Kötelező lenne szerinted, vagy mi?

Azt vesz fel, amit akar, nem? Nincs megszabva. Ő ilyet akart, miért sajnálod róla a "báli csiri-viri" ruhát? Miért ne vehetne fel ilyet?


A Moonlight Szonátában nem az a lényeg, hogy ki milyen ruhában adja elő, kár hogy ilyen mellékes apróságokon akadsz fenn a zene hallgatása közben.

2018. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy színpadi előadás, persze, hogy számít a látvány is. Nem megszokott öltözet, az igaz, de a művészetnek nem is az a dolga, hogy megszokott legyen, épp ellenkezőleg.


És szerintem hozzátesz a műhöz. Nekem pl. kapásból az jutott eszembe, hogy a nő ruhája olyan színű és úgy csillog a sötétben, mint az éjszakai égbolt, ami tökéletesen passzol a Holdfény szonátához.

2018. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért, az jobb lenne, ha egy zsákban ülne oda? Olyanban ül oda, amiben jól érzi magát, ízléstelennek meg nem az. Akinek meg ennyire el tudja terelni a figyelmét egy ruha, az amúgy se figyelt volna a zenére annyira oda.
2018. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Honnan vetted, hogy kell"


nem csak erről a szonátáról beszélek, hanem általában, miért kell egy női előadónak a diszkrét elegánsnál direkt jobban kiöltöznie? sminkelnie vagy kifestenie magát. Szerintem az ilyen előadó nem igazi művész.

2018. jún. 22. 16:07
 6/14 A kérdező kommentje:

"Olyanban ül oda, amiben jól érzi magát"


csak nem mindeyg, hogy mitől érzi jól magát, mi a jólérzési szempontja, a kényelem, a művészei érték, a rátartiság, önhittség, büszkeség, stb. ezer oka lehet és a te érved alapján akér mesztelenül is ülhetne ott, ha attól érzi jól magát

2018. jún. 22. 16:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem az ilyen előadó nem igazi művész."


Te nem csak prűd lehetsz, hanem ostoba is.

2018. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is nézz utána a csellós fiúnak, ha szerinted nem igazi művész: 2Chellos


A csajról pedig: Nézd meg pl. Vanessa May hegedűművésznőtt, aki szintén nagyon szexi, de nagyon nagy művész is. Ugye te nem pasi vagy? Én sem az vagyok, mielőtt azt hinnéd azért védem őket, de hihetetlen bosszantó az a nézet amit erőltetni próbálsz. Mit zavar téged az, ha a zenét szemet gyönyörködtetővé is teszik?

Kihívó kicsit igen. Olyan mintha szexelnének. De ez nagyon jó. Én is zenéltem partnerrel, és a közös zenélés olyan mint egy aktus. De pff. Ezt te sosem fogod megérteni. Mert vagy fap.na vagy , vagy fap.cs.

2018. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, van olyan, aki kultúrsznob és kockafejű, és ha vki a 100éves átlaghoz nem igazodik, az szerinte már nem igazi művész. Aki értékeli a művészetet, az nem pont ilyen pitiáner dolgon fog fennakadni. A ruházkodás elsősorban önkifejezés, nem az alkalom fényének emelése (kiv. színház, nyilván, ahol nem önmagát játssza az illető... de a zongorista önmaga akkor is, ha a Chopint játszik és akkor is, ha egy popdalt zongorázik el).
2018. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

De nevetséges vagy. XD


Miért ne lehetne művész attól, hogy elegánsan öltözik? Szépen van kiöltözve, mert szerinte így jól érzi magát, és senkit nem bánt vele.


Ilyen alapon a férfiak 99%-a miért hord ilyenkor öltönyt? Ugyanaz.


Egyszerűen te vagy túl érzékeny.

2018. jún. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!