Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz az, ha magassa...

Szerintetek gáz az, ha magassarkút veszek fel? Mindjárt 17-éves vagyok.

Figyelt kérdés
Egy telitalpú fekete KB:7cm es cipő. Nagyon szeretem ezeket, de nem merem felvállalni a korom miatt, mert még csak 16-vagyok. Nagyon sokszor szólják le a lányokat azért mert még fiatal, és így öltözködik. És hát valljuk be, nem nézek ki idősebbnek a koromnál. Azért tetszett meg a cipő, mert animés vagyok, és olyan a feelingje. Na meg szeretek fekete dolgokat viselni. 151 centi vagyok, ezért úgy gondolom rám fér a magas, de nagyon! azt mondják, jól tudok járni benne, amit én is tudok magamról. De akkor sem merem felvenni. Mindig baj volt a derekammal, és egy kicsit még lapos cipőben is görbén megyek. És ha felvenném azt a cipőt, tuti azt hinnék azért megyek úgy, mert nem tudok. Szóval, szerintetek gáz lenne? előre is köszönöm!

2018. máj. 28. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd csak fel, ha neked tetszik. Én ezt tenném L.
2018. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sokat segített <3
2018. máj. 28. 13:28
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel hogy mit gondolnak mások. Ha jól érzed magad benne vedd fel bátran, nem vagy már kislány.
2018. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ihhh köszönöm szépen a választ. Jól esett. :)
2018. máj. 28. 13:50
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik és tudsz benne járni, kényelmes, akkor nyugodtan vedd fel. Hidd el, nálad fiatalabb lányok is hordanak már magassarkút.
2018. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy te jól tudd benne érezni magadat. Ne foglalkozz azzal, hogy mások mit gondolnak. Csakis magadnak felelj meg. Csak magadnak, senki másnak.
2018. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Figyi, a gyakorikerdesekes közönségre ne hallgass. Hidd el, hogy senkit nem érdekel mi van rajtad, az utcán senki sem fog elküldeni melegebb éghajlatra, amiért magassarkú van rajtad; itt meg szinte csak frusztrált emberek vannak :)
2018. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, sokat segített abban, hogy felmerjem vállalni. Utolsó válaszoló! ez részben igaz :D
2018. máj. 28. 14:17
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj.

Én is szeretem az ilyesmi stílusú cipőket, és még általános iskolás koromban elkezdtem hordani ilyeneket, mert én sem vagyok magas.

Ha egy 175-180 cm körüli lány vesz fel ilyen cipőt, az már tényleg kihívó, de ez rád nem vonatkozik.

A lényeg az, hogy olyan stílusba öltözködni, amilyenbe TE szeretnél, az esetleges beszólogatókkal meg ne foglalkozz.

2018. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már 16 éves korom előtt is felvettem 2x ekkora cipőt a 170 centimmel és a kislány fejemmel és abszolút nem éreztem magam gáznak. Szerintem azok az emberek gázak, akik beleszólnak mások öltözködésébe, illetve azok alapján messzemenő következtetéseket vonnak le az illető személyiségéről. :) (Pl. én meg kivagyok ezektől a sportcipőktől, mégse bélyegzek mindenkit igénytelennek.)

Amúgy a telitalpú meg a magassarkú nagyon nem ugyanaz. :) De a rossz testtartásra szerintem mindkettő jó fegyver. Viszont, ha feszengsz benne, az rögtön szemet szúr és onnantól már csak rosszul állhat sajnos, szóval ne másokkal törődj!

2018. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!