Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Írtam egy drámát, hová tudnám...

Írtam egy drámát, hová tudnám beküldeni?

Figyelt kérdés

El lehet küldeni kisebb színházakhoz, esetleg művészeti folyóiratokhoz, ahol publikálnák?

Vagy várjam meg, amíg lesz egy pályázat, ahová beküldhetem?



2018. jún. 29. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
igen.
2018. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Nagyszerű, én meg írtam egy forgatókönyvet, 60 verset, meg már vagy 20 novellát.

Együtt örüljünk?

2018. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves második, látom nehezen megy a szövegértés.
2018. jún. 29. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, gratulálok!

Jubilálsz! Te vagy a tizedik, aki ezt itt megkérdezi.

Léleknyugalommal nézd vissza az előzőket.

2018. jún. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Várd meg a pályázatokat, esetleg töltsd fel a netre. Ha van pénzed (nem is kell sok hozzá), kiadhatod magad is.


Nem akarlak elkeseríteni, de ezernyi wannabe művész van, miközben ez is egy szakma és több évtizednyi tapasztalat, gyakorlat kell, hogy elfogadható művet tudj írni.

2018. jún. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom minek ír, aki képtelen normális választ adni, ráadásul a jubilálni szó jelentésével sincs tisztában...


Kedves utolsó, köszönöm, akkor inkább várok pályázatra. Egyébként nem vagyok teljesen kezdő, remdszeresen publikálok irodalmi folyóiratokban, antológiákban, és több pályázati helyezésem is van, de azok novellák, drámából ez az első.

2018. jún. 30. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!