Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyit lenne méltányos kérni...

Mennyit lenne méltányos kérni két darab portré rajzért?

Figyelt kérdés
Nos édesanyám egyik ismerősének készülnek a rajzok, egy kis pénzért. De nem tudom, hogy mennyit kérjek. Ja és nem gyerek rajzok, az egyetemen a legjobb voltam az évfolyamomban a rajzos tanár szerint, aki igencsak neves a szakmájában. Ezt csak azért írtam, hogy érzékelhető legyen, hogy komoly munkákról van szó. Persze nem gondolom, hogy olyan sokat kérek, de tényleg fogalmam sincs mennyi lenne méltányos, mert még így "megrendelésre" nem rajzoltam, csak szívességből.

2018. júl. 14. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Melyik egyetemen, és ki szerint? :'D

Mondjuk hogy azt írod, "rajzos tanár" is már elég erdekes...

2018. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy rajzolsz. Mutass képet,másképp nem megítélhető.

Én képzőművészetit fejeztem,4 éve rajzolok rendelésre is. Én mondjuk mérettől függően szabom meg az árak,de az enyém még így is kb félprofinak számít. Én egy portrét kb 4-5 ezer ft-ért csinálok. Ha festés is kell,vagy külön anyagokat kell vennem hozzá,akkor persze több. Viszont láttam olyanokat akik alig kezdő szinten vannak és dupla árat kérnek érte,szóval úgy tűnik te ítéled meg a saját szintedet.

2018. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is kb 5000-re gondoltam.
2018. júl. 15. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!