Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért nem szeretik sokan a...

Miért nem szeretik sokan a színházat?

Figyelt kérdés
Én csak azért nem, mert pacsirta vagyok és nem bírok sokáig fent lenni, vagy ha sikerül, utána felspannolom magamat és nehezen tudok elaludni, illetve ahol élek, kevés a jó színdarab és sok a ripacs színész.
2018. júl. 20. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, de abszolút nincs rá pénzem. Pedig ha tehetném, akár egy héten többször is mennék.
2018. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy te pacsirta vagy?
2018. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#Pacsirtákkal kel és pacsirtákkal alszik. Ilyenkor nyáron is köszönti felkeléskor a Napot, és lefekszik nagyon korán, most már talán már alszik is.
2018. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a színházat, szoktam is járni, ha megtehetem. De szerintem sokan a színház köré csoportosuló kultúrsznobizmus miatt nem szeretnek annyira színházba járni, nem az előadások miatt.


Néha engem is irritál, ha összefutok olyannal, aki félévben egyszer elmegy színházba, de utána úgy beszél róla, mintha frakkos arisztokrata lenne.

2018. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Engem egyszerűen csak nem érdekel. Egy film sokkal többet tud nyújtani és kényelmesebb.
2018. júl. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én imádom, de már sajnos pár éve nincs lehetőségem elmenni egy színházba.
2018. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!