Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ti milyen ukulelét ajánlotok?

Ti milyen ukulelét ajánlotok?

Figyelt kérdés
Még nem annyira vagyok jártas a témában de szeretnék megtanulni ukulelézni és nem tudom milyen fajtát vegyek. Láttam, hogy már akár 8000Ft-ért is vannak de nem tudom milyen lenne egy olyannak a minősége. Ti mit ajánlotok?

2018. aug. 5. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a Kmise nevű márka meglepően jól bevált ahhoz képest, hogy alsó árkategóriás. Hasonló árkategóriás a Mahalo. Nekem mindkettőből van, egy szoprán Mahalo és egy koncert Kmise.


Ezen kívül népszerű még az Ortega, bár olyat én még nem láttam élőben, csak videókon. Meg a Luna, ami kicsit drágább, de már volt a kezemben, és szerintem megéri az árát.

2018. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megnéztem, nekem Miguele Almera pure van beleírva, 10 körül volt, arra jó, hogy kipróbáljam, és megtetszett. Csak nem igazán vigyáztam rá, most kicsit rezeg a 2. húrja. :(
2018. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!