Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen hangszert ajánlotok...

Milyen hangszert ajánlotok nekem, amihez nem feltétlenül kell zenekar?

Figyelt kérdés

Régen kürtöztem jó pár évet, és nagyon hiányzik a zenélés, szeretnék valami új hangszeren megtanulni.

Viszont nem lenne időm a zeneórák meg gyakorlás mellett zenekarban is játszani.


Ami nekem elsőre eszembe jutott az a zongora. A lakásom nem túl nagy, szóval a kérdés, hogy otthoni gyakorláshoz elég egy elektromos zongora / szintetizátor, vagy azon nem lehet megtanulni rendesen zongorázni?


(De bármilyen más hangszer ötlet is jöhet!)


"Kézenfekvő" válasz lenne a gitár, viszont az nem igazán érdekelt sose.


2017. nov. 11. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
furulya
2017. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Ha zongorát tanulsz, akkor semmiképp se szintit vegyél a gyakorláshoz, az sokat ront a dolgon. Egy jó minőségű elektromos zongora már sokkal jobb. De a tanárok mindig a rendes zongorát vagy pianínót fogják ajánlani.


Amúgy a zenekaros részt nem értem. Miért, kötelező lenne arra is járni? Most zeneiskola keretein belül gondolkozol?


Lehet akár másik fúvós hangszer is. Amúgy ha már ezt kérdezted, harmonika nem nagyon szokott lenni zenekarban. :)

2017. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kalapácsmechanikás legyen ha billentyűs, az a lényeg. A többi részletkérdés. Amúgy összetett hangszer, sok energiát igényel. Ha gitár akkor meg Rocksmith
2017. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!