Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudnátok mondani ilyen appot?

Tudnátok mondani ilyen appot?

Figyelt kérdés
Ugye én elkezdtem magamnak irni egy könyvet a mobilomon és hát van egy olyan problémám, hogy gyakran összekeverdek a karakterekkel kapcsolatban ezért egy olyan alkalmazásra lenne szükszégem amivel részletesen ki tudnék dolgozni egy adott szereplőt pl. Le tudnám irni a külső és belső tulajdonságait a más szeplőkkel való kapcsolatát meg hasonlók. Van egyáltalán ilyen alkalmazás? Ha igen tudnátok ajánlani valamit?

2018. aug. 10. 02:10
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Character Story Planner névvel találtam egy olyasmit Play Áruházban, amit te keresel.
2018. aug. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
76%

erre miert nem jo egy feljegyzes, egy rovid txt stb.

hany szereplot hasznalsz hogy nem megy fejben? Azt nem sejted hogy az olvasok nem jegyzetelest hanem olvasast akarjak majd elvezni? szerintem nem lesz nagy siker

2018. aug. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy tökéletes megoldás! Nem veszik el, bármikor viheted magaddal és még bővítheted is, sőt, még rajzolhatsz is hozzá:



Füzet! ;)



Én minden ötletemet füzetbe írok, gépen pedig kidolgozom őket.

2018. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!