Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen lett a versem?

Milyen lett a versem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy véleményt szeretnék kérni a versemről.



Amikor melletted van, de még is nagyon távol,

Nincs esély arra, hogy együtt legyetek bárhol.

Ha találkoztok egyszer, bármi is legyen az ok,

Vagy ő, vagy te, de biztok megfordultok.


Sok az esélyed, de nem használod fel,

Az időd mindíg ezért telik el.

Ha használnád az eszed, és előre gondolkodsz,

Akkor nem hiszem el, hogy csak távolodsz.


És ezért előre tudni kéne mit cselekszel,

Nem pedíg utólag mennél a fellegekkel.

Gondold át mit mondasz a másiknak,

Nehogy, amit mondasz érezze hamisnak.


Ha tudnád miért szeretnél barátokat,

Folytatni tudnád mindenkivel az utadat.

De mivel eltaszítod őket mellőled,

Nem lesz ki ott maradjon melletted.



A válaszokat előre is köszi. A írás hibákért bocsi. :)



2018. aug. 10. 20:29
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!


Elolvastam.


Számomra felszínes, üres és semmitmondó, de legkimondottabban erőltetettnek tűnik.


Próbáltál más irányba menni versek terén? Nekem úgy tűnik, hogy nagyon ragaszkodsz a rímekhez, ami nem baj persze, de egyben érződik az is, hogy görcsöltél rajtuk.


Miközben írtad a verset, nem érezted azt, hogy mintha hiányozna belőle valami? Nem érezni a tartalmat egyáltalán. El el olvasod, de ennyi, el is felejted miről szólt.


Próbáld kicsit természetesebbé tenni, vidd bele önmagad, tedd élvezhetőbbé. Mert jelenleg a közgazdaságtan alapjai régi könyvem is izgalmasabb a jelenlegi versednél.


De jó látni, hogy érdekel az írás, esetleg olvass többet, hogy bővítsd a szókincsed, tudásod, hogy érdekesebb dolgokat vihess bele a versedbe.


Valahol el kell kezdeni, nem mondom, hogy rossz lett, de mint fentebb írtam, nekem a jelenlegi formában nem jön át.


Hajrá, aztán ne add fel!

2018. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!