Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen érzelemmel asszociáltok...

Milyen érzelemmel asszociáltok ennek a képnek a láttán?

Figyelt kérdés

[link]


Kérlek nézzétek el a technikai hibákat, még kezdő vagyok. Csupán a kép "értelmét" szeretném ha megfogalmaznátok, mit jelent ez számotokra?



2018. aug. 19. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Kolbászok és telefon? Nem találtam összefüggést. A régebbi karikatúrák jutottak eszembe, kerestem a poént, de nem találtam. Ettől még lehet értelme persze.
2018. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Éva hazament. Hosszú nap volt, Váradi, a főnöke megint bunkó volt. Csak a kis Micike, az a mindene. A liblingje. Vele mindig kedves. Azt beszélik, hogy ők ketten...Eh, mi köze hozzá.


Béla később jön. A Béla. A férje. Hogy szerette akkor...Ott Rodoszon, mikor megkérte a kezét. Fess volt és milyen felénk...Ohh. Na aztán éjjel, a szállodában, a szobájukban...Ott már nem volt annyira felénk. És a teste hmmm...De most már olyan pocakos lett. Hagyjuk.


Mindjárt jön. Fáradt lesz és ingerült. Mindig fáradt. A hitelt is fizetik, már mióta. És még meddig. Hagyjuk. No, meg a politika...Kár is idegeskedni.


Jön Béla. Éhes lesz. Sör van. Babfőzelék, hijj, azt nem szereti. Pipa lesz, ha azt teszi elé. Neeem, ő most nem fog itt nekiállni főzni hétköznap délután. De valami kell. Nagyon éhes lesz.


Kotorászik Éva a hűtőben. Mi ezt itt... Kihúzom...Gyere már ki...Egy hosszú kolbász! Eh, ez jó lesz. Beledobom forró vízbe, kenyer, mustár, egy kis sör. Béla elégedett lesz. Végül is...ő is szereti. Jó nagy, marad. Holnapra is. Jó kis vacsora együtt. Mint régen...


Feltette melegedni a vizet. Felhívom Bélát! - gondolta. Kicseng. Nem veszi fel...Csak nem... Rebesgették, hogy a Krampácsnéval...Nem lehet igaz. Éva nagyon mérges, nem lenne szabad, a vérnyomása...


Akkor vezetékesen...ilyenkor még az irodában van. Ott kell lennie...Egyre dühösebb. Megcsal...Nem, nem. Szeme vérben forog...vedd már fel!!


A kolbász lassan megmozdul. Ő nem látja, a telefon a fülére tapad. A vállára siklik -nem érzi. Vedd fel, Béla! A Krampácsné...A kolbász a nyaka körül. Mi a fene ez? Feje lüktet, az erek kidomborodnak halántékán... Béla! A kolbász gyilkos szorítássá változik, acél abroncsoként feszül gégéje körül. Nem kap levegőt, hörög. Béla, vedd fel..Mindjárt vacsora...


A kagyló koppanva esik a linóleum padlóra...

2018. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fáradt nő tescóból akar húsárut rendelni házhozszállítással, mert fáradt és nem akar boltba menni, megfojtja a sok teendő. Meg boldogtalan is.
2018. aug. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

HakapesziM :D :D :D


Óriási...


nem mezőkövesdi vagy??

2018. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4.


Nem. Pesti.

2018. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szomba... pedig egy régi elvesztett barátom írt így! Nagyon stílusos volt!!!!
2018. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ugrott be elsőre, hogy szegénynek a nyakára van tekeredve a kolbász, lehet, folytja, és most póbálja hívni a mentőket.
2018. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon értékelem, és köszönöm a válaszát, igazán jót derültem voltaképp 😂
2018. aug. 19. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!