Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zoé névről milyen kislányra...

Zoé névről milyen kislányra (személyiség) asszociáltok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 25. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Kedves , bájos kicsit csintalan , huncut , bátor kislány. ☺
2017. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Semmilyenre. Ez csak egy név. Idiótaság név alapján személyiségre gondolni.
2017. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Bátor, talpraesett.
2017. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

A név nincs semmilyen hatással a viselője személyiségére!

Ami a nevet illeti, az jut csak eszembe, hogy a szülők miért nem rendes nevet adnak a lányuknak?

2017. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Annyi Zoé van, hogy emiatt nehéz asszociálni. Mivel tudom, hogy görög eredetű és életet jelent így egy életrevaló temperamentumos csajszira gondolnék.
2017. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Zoé még mindig viselhetőbb , szebb név mint sok ami itt (is) GYK-n 'futkos'.
2017. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Elkényeztetett kis királykisasszony, aki annyira öntelt, hogy az ember szíve szerint felképelné
2017. okt. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Erős, határozott, nőies, igazságos, tiszta, irányító típusú, szétszórt, kicsit különc álmodozó lányra/nőre asszociálok.


A név hangzása is ilyen, én imádom, a lányom nagyrészt hozza ezeket a tulajdonságokat.


A név pedig igenis hatással van a személyiségre, pusztán a hangzása miatt is, meg azért is, ahogy hallatán hozzáállnak az emberek.


Teljesen normális név, nem lesz vele problémája, hisz sokan vannak. Én adnék mellé egy második nevet, hogy kicsit különlegesebbnek érezhesse magát. A gyerekek szeretnek beolvadni a tömegbe, a tinik viszont kitünni akarnak inkább.



Aki legszívesebben felképelne akárkit a neve alapján, azt biztos valamilyen durva, erőszakos és közönséges névvel látták el, mert a név passzol a személyiséghez:)

2017. okt. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Semmire nem tudok asszociálni, vagy max. valami tucatlánykára. Annyi Zoé van, mint égen a csillag. Ráadásul engem idegesít, mert ez egy görög név, és nem Zoé, hanem a hagyományos átírás szerint az elején a dzéta van, tehát Dzoé lenne, de mindegy...
2017. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Személyesen 1 db Zoét ismertem életem során. (Most 30 év körüli.)

Enyhe testi és szellemi fogyatékos volt, de arra volt esze pl, hogy másokat meglopjon. Ránézésre gyerekként nem volt egyértelmű, fiú vagy lány, na ez azóta sem változott.

A név egyébként se tetszik, de rátesz, hogy a fenti "hölgyemény" jut eszembe róla.

Bár mostanában annyira megszaporodotak a Zoék, mindenhol szembejön, hogy lassan Dunát lehet rekeszteni, pont mint az Annákkal, Hannákkal, Lilikkel...

2018. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!