Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kérlek írjátok le mit jelent...

Kérlek írjátok le mit jelent a vizuális tehetség fogalma, és hány éves korban lehet felismerni (saját véleményt kérek ne keressetek rá)?

Figyelt kérdés

#tehetség #vizuálitás
2018. szept. 6. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint kb. 8 éves kor körül lehet felismerni. A kisebb gyerekek közül az rajzol jobban, amelyik intelligensebb. Tanítottam olyan iskolában, ahol elsőtől indult rajz tagozat, felvételivel. Eredmény: csupa jó tanuló gyerek; tehetséges rajzos átlagos arányban.
2018. szept. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom hogy még aktuális e a kérdés, de művészeti szakgimnáziumba járok. (grafika, rajz) én 6 évesen kezdtem el rajzolni, előtte talán én mutattam a legkevesebb érdeklődést iránta az óvodában, de ismerek olyat aki 17 évesen jött rá hogy tud és szeret is rajzolni, és végül grafikusként is diplomázott. Legtöbbünk vizuális típusú tanuló, ez azt eredményezi, hogy sokkal nagyobb az esélye annak, hogy nehezebben tudunk koncentrálni mint az átlag. Emellett az előző hozzászólóval nem tudok egyetérteni a tanulmányi eredményekkel kapcsolatban. A gimnazistákhoz mérve a tanulmányi átlagunk több mint egy fél jeggyel roszabb.
2021. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!