Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudtok leginkább tündérekről,...

Tudtok leginkább tündérekről, tündékről szóló, tök jó fantasy könyveket? Vöröspöttyösöktől kíméljetek, kivéve ha felülmúlják önmagukat.

Figyelt kérdés
Szilmarilokot már olvastam, Gyűrűk ura, Eragon mind megvolt, de ezekben egyébként is kevés a tündékkel foglalkozó rész. Nem baj ha kicsit limonádé, és az se baj ha szépirodalmi, csak ne legyen ilyen vöröspöttyösszerű butaság.

2018. nov. 22. 15:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen boszis is jó, vagy angyalos, vagy leprikónos, vagy nimfás, sellős, tökmindegy, de a kritériumok így is állnak.
2018. nov. 22. 15:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Salvatore sötételf trilógiája és folytatásai
2018. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Régi kérdés, de Böszörményi Gyula könyvei tuti tetszenének :)))
2020. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :)) szívesen látok még válaszokat
2020. jan. 20. 16:13
 5/6 anonim ***** válasza:

A Harry Pottert már olvastad? Abban elég sok boszorkány van.

Melissa Marr: Veszélyes játék. Szerintem ez is jó könyv, és tündérekről szól. A neten találtam, belekezdtem, és tetszett.

Pax sorozat asszem 6. része a Sellőlény című, az egy sellőről szól, aki embereket öl. Érdemes elolvasni a sorozat előző részeit is, mert akkor érthetőbb a sztori.

Illetve olvastam még régen egy fiatal kamaszlányról szóló könyvet, aki valójában boszorkány. A címére sajnos nem emlékszem, ha megtaláltam, kiírom.

2021. febr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2021. febr. 20. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!