Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért van az, hogy a verseket...

Miért van az, hogy a verseket már nem annyira értékelik?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy már az emberek inkább néznek filmet meg sorozatot mint, hogy néha verset olvasnának (vagy írnának)

2018. nov. 28. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom ma már egyszerűen sokkal több a választási lehetőség.
2018. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Uhhh. Te nagyon nagy művészléleknek érzed ezek szerint magadat. xD

Szerinted a film meg sorozat nézés egy szinten van azzal hogy "na ma elolvasok 3 verset". :D Vagy épp írok egyet. xD Ha már annyira ki akarok kapcsolódni, könyvet olvasok (regényt), nem pedig verset. Csak vesd össze a verset a mozival/regénnyel kérlek. És ne mondd hogy nem érzékeled a különbséget. :D

2018. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nincsenek ütős korszellemhez hű versek.
2018. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A versek aranykora leáldozóban van, amit sajnálok.De a művészetnek rengeteg más formája is van.
2018. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem tudom, én elég sok fiatalok által írt "verset" látok a neten össze-vissza, akár ezen az oldalon is, és mikor olvasom őket, komolyan azt kívánom, inkább ne is írjanak. Az meg hogy nem olvasnak, hát nem meglepetés, elég sok buta ember van, akik a "fúj olvasás" mentalitással élnek. Regényt amúgy én szívesebben olvasok, mert a versek ritkán érintenek meg annyira, persze azért van pár kivétel. De biztos akad sok fiatal, akik olvasnak még, nem hiszem, hogy olyan nagyon nagy ritkaság lenne. Meg sok suliban szarul tanítják az irodalmat és sokan megutálják már korán ezt az egészet. Én sem voltam kivétel, csak szerencsére volt egy nagyon jó tanárom, aki más szemmel mutatta be a műveket és ezért nagy köszönet neki (bár legtöbb osztálytársam nem értette őt, nem bírták, mert más a mentalitása, pedig szerintem az irodalomhoz pont ilyen kell, csak nem voltak rá fogékonyak)
2018. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!