Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ingyenesen (vagy kisebb...

Ingyenesen (vagy kisebb összegért) legálisan felhasználható magyar népzenét honnan lehet letölteni?

Figyelt kérdés
A youtube hangkönyvtárban semmi ilyesmit nem találtam.

#zene #stock zene
2019. jan. 9. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A nézpene ingyen van és legálisan letölthető.

Beírod a címeket szerintem találsz.

2019. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ködzönöm. De mégis valaki felénekelte/zenèlte, az nem formál rà jogot?
2019. jan. 11. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, ha egy az egyben előadja az eredetit. Ami azért vicces mert mégis mit jelenthet egy népzenénél az eredeti verzió? :D Ha annyira megváltoztatja hogy az már új szerzeménynek minősül akkor más a helyzet. Ha több másik dalt kever össze, ha saját alapot rak alá másik ritmusban és saját dallamokkal, és ezt használod fel egy az egyben akkor is csak annyi van, hogy őt illeti ebből a jogdíj. Ha nagyon aggódsz emiatt kérdezd az illetékeseket: [link]

Nekem mindig rendesen válaszolnak, de valahol a 3. levélváltásnál rá szoktak jönni sajnos hogy csak trollkodni járok hozzájuk.

2019. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 11. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!