Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés

Zongoristák! Ti melyiket választanátok?

Sziasztok. Nem tudom,hogy mondhatom-e azt,hogy zongorista vagyok,de inkább úgy mondanám, hogy játszok rajta. Most megyek egy versenyre majd tavasszal,és azt szeretném kérni,hogy mondjátok el,hogy ti a helyemben melyiket választanátok,és miért.

Chopin Polonaise in G minor Op. Posth. No.2

Chopin : Polonaise in B flat Major - Posthumous

Lehet hogy tök hülyén raktam be,ami valószínű.

jan. 13. 01:28  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
ZONGORISTÁK! Milyen piano tutorialhoz hasonló ingyenes v. letölthető programot ismertek? Vagy milyen kottaíró programot?
Zongoristák, szintetizátorosok segítségét kérem! Hogy kell lefogni ilyen akkordot?
Ti melyik napot választanátok a Budapesti Nemzeti Színház napjának?
Mi a neve annak a technikának, amikor a zongoristák végig húzzák az ujjukat a billentyűkön?
A zongoristák miért dülöngélnek mindig előre-hátra?
Ha valaki azt kérdezné tőletek (még sosem látott Jancsó Miklós filmet) hogy melyikkel kezdje akkor választanátok-e a Kapa-Pepe sorozatot? Ha igen miért? Ha nem miért nem? Miben...

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!