Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés
Kincsi97 nevű felhasználó kérdése:

Mi lehetett ez a film? Gyerekként véletlen belenéztem egy csontváz-feketemágia témájú horrorfilmbe de nem találom sehol.

Így utólag szeretném tudni, hogy mi okozott nekem éveken át rémálmokat.

Körülbelül 3-6 éves lehettem, vagyis ez a film valahol a 2000-es évek legelején készülhetett, vagy még korábban. Csak egy rövid jelenetet csíptem el belőle:

"Egy lány futott egy erdőben, majd beérte őt egy férfi és késsel egy nagy darabot kivágott a hátából. A lány tovább futott, de csontvázzá változott. Aztán egy vágással egy barlangba kerültünk, ahova egy résen át fény szűrődött be. Valaki állt a fényben és egy csontvázkéz nyúlt felé."

Ennyi volt minden...

Valakinek esteleg nem ismerős?

Keress kérdéseket hasonló témákban: film, horror, csontváz

jan. 16. 17:16  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi ennek a stílusnak a neve?
A kőszivű ember fiai címü regényben fontos cselekményformáló a véletlen. Feltudnátok nekem sorolni legalább 7-et 8-at?
Ha egy életnagyságú csontvázat szeretnék készíteni, honnan tudhatom hogy az egyes csontok hogyan aránylanak egymáshoz?
József Attila öngyilkos volt, vagy egy véletlen baleset áldozata lett?
Hol találok szépen bevilágított, anatómiai stock fotókat?
El szeretném sajátítani az antómiát. Melyik könyvből tudnám leginkább megtanulni?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!