Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Csak én látom úgy, hogy Hajdú...

Csak én látom úgy, hogy Hajdú Balázs egy nagy nulla?

Figyelt kérdés
Ha meghallom a hangját, akkor feláll a szőr a hátamon. Egyáltalán nem tartom viccesnek, azt meg erős túlzásnak tartom, hogy szinte nincs nélküle kabaré, sőt a szilveszteri BUÉK műsorba is behívták. Eleinte érdekes volt az a lassú beszéd, de aztán rájöttem, hogy ennyi benne a különleges csak. Nem hiszem, hogy össze tudna egy önálló estnyi anyagot dobni, amelyre elmennének az emberek. Persze tudom, hogy az ízlések különböznek, de én így érzem.

2019. jan. 29. 07:18
 1/8 anonim válasza:
91%
Hajdúból még a mosogép is vacak.
2019. jan. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Hajdú Bojler viszont verhetetlen.
2019. jan. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki a tököm az a H.B.?
2019. jan. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jó. Az előadás módja lehetne jobb, mert így nem az a sírva nevettetős humorista. Azért akik jobban bele élik magukat kézzel lábbal mutogatnak, hangsúlyoznak stb sokkal viccesebbek. De Balázs is jó, az elmondott tartalmak viccesek csak néha az előadás módja sikeredik túl laposra.
2019. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki szerintem jó (szubjektív vélemény): Badár S., Bödőcs T., Hadházi L., Kőhalmi Z. (remélem nem hagytam ki senkit). A többieket max. fél percig vagyok képes hallgatni.
2019. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Az összes figura erőltetett csak mellé dumálás tartalmatlan fecsegés pár poénnal az egész előadás , a futtatás és sznob rajongókör tartja fent mindet .
2019. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a legtöbb magyar "humorista" rossz, vacak. 1-2 van, aki tényleg vicces.
2019. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azon mérem fel, hogy egy stand up-os jó vagy rossz, hogy az előadásán mennyit nevetek. Hajdú Balázs előadásán emlékeim szerint még sose nevettem. (Ellentétben Kőhalmival, Beliczaival, Bödőccsel, Benkkel, Kiss Ádámmal.)


Vannak azok a nagy öregek, pl. Sándor György vagy mondjuk Galla, akik szintén nem beszélnek gyorsan, inkább komótosak, szüneteket hagynak, a hangsúllyal játszanak, viszont egy-egy poénjukban annyi bölcsesség és elgondolkodtatás van, hogy sokkal élvezetesebb őket hallgatni, mint amikor egy szófosó minél több viccet sűrít bele minél rövidebb időbe.


Lehet, hogy Balázs is ilyen "nagy öregnek" gondolja magát, akinek elég a megjelenésével, a lassú beszédjével katarzist előidézni. Sajnos nem elég.

2021. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!