Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés

Hol érdemes gitárt venni egy kezdőnek és mennyiért?

febr. 16. 21:39  Privát üzenet  

A válaszok
Akármelyik hangszerüzletben, kb. 50.000 Ft körül. Cort-ot ajánlják nagyon az alsó árkategóriákban.

# 1/3Időpont febr. 17. 15:50 Privát üzenet
Milyen gitárt? Szerintem nem kell rá 50 ezret szánni. Nekem egy Greyon KST 200-as stratocasterem van kb 25 ezer volt. Meg egy Peavey gitárkombóm van clean és lead csatornát is tud, kb 20 ezer volt. És szépen szól! A tremoló sem olyan gáz mint amit vártam. Ha klasszikus gitár kell akkor használtan nézz egyet 10-15 ezerért én is annyiért vettem a régi gitáromat csak el adtam mert rájöttem hogy én rockot akarok játszani :D

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 17. 21:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Klasszikus akusztikusban gondolkozok

# 3/3Időpont febr. 17. 23:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen regi autot erdemes felujitani es mennyiert?
Mennyiert lenne erdemes meghirdetni? A3 (2017)
Érdemes 13 évesen elkezdi Hegedűlni? Mennyiért lehet venni egy normális Hegedűt?
Mennyiért érdemes egy A3 Audit venni?
Xbox 360 500bg-on 3 éves gonzolt 8 db játékkal mennyiért érdemes hirdetni? Szeretném eladni!
Samsung galaxy core primeom van és vhogyan a kamera lencse körül az a feher csík benyomodott meg letort egy kicsit a lencséből. Érdemes cserélni vagy nem és ha igen mennyiért?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!