Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyire "cink", ha a fényképe...

Mennyire "cink", ha a fényképen látszódik az árnyékom?

Figyelt kérdés
Csináltam egy egész pöpec fotót egy épületről, szépek a színek, jó a hangulata, de alul látszik az árnyékom.

2019. febr. 17. 20:32
 1/8 Vampirebillyy válasza:
100%

Az attól függ,hogy mire szeretnéd használni.

Ha pl magadnak csináltad, és neked úgy jó, akkor nem cink.

De ha mondjuk fel szeretnéd tölteni egy olyan honlapra, ahol ilyesmikkel foglalkoznak, akkor szerintem az :DDDD

2019. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bükkfafej válasza:
Lehet, az az épület árnyéka volt :D
2019. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Facebookra vagy Instára simán mehet. Akkor lenne baj szerintem, ha mondjuk mit tudom én.. egy újságnak címlapfotót készítenél, és a képnek tökéletesnek kell lennie.
2019. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%

Színezz bele, hogy eltünteted az árnyékot, vagy rajzold nagyobbra:) Jaaaa, basszus; rosszul értelmeztem a kérdésedet!!:) Azt hittem, hogy magadat fotóztad egy speckó épületen;vagy akár a saját szobádban, inkább úgy képzeltem; és az árnyékból pedig levehető, hogy mezítelen vagy, és kicsi a farkad:D És hogy ezt tartanád cikinek :D xD És közben még lehet, hogy lány is vagy :D:D Akkor lenne igazán vicces:) Na, mindegy, szóval, az a lényeg; hogy


Nincs gond azzal a képpel, ilyen volt a megvílágítás, szerintem teljesen jó. Legalább őszinte az a kép, és nincsen belenyúlva . Nézd a pozitívumokat.:)

2019. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
*Ja mer azt hittem, hogy a felsőtestedet fotóztad; de a falon rajta van az alsóbb részeidnek is az árnyéka, és aszittem tehát, h nem vagy vele elégedett:)
2019. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyúlik bele túlságosan a képbe, akkor le tudod vágni a kép alját, hogy ne látszódjon az árnyékod. Ettől mondjuk nem marad méretarányos a kép, de ha ez nem baj, akkor ez egy megoldás lehet.
2019. febr. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az
2019. febr. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszínű, egyszerű felületen van az árnyékod (pl. aszfaltos út), akkor könnyen eltüntethető onnan.
2019. febr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!