Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy lehetnék igazi híres...

Hogy lehetnék igazi híres rapper? Az egész életem a rap és a hip hop, mivel lehetnék elég híres?

Figyelt kérdés

Alapokat készítek, szövegeket írok, freestyleozom is.

A suliban is rappelek, (de nem sokáig mert végzős vagyok.)

Szerintetek hogyan tudnám beinditani a karrierem? Ne nevessek ki de nekem igazán ez az álmom, nem fogok kinőni stb.



#rap #2Pac #Eminem #Old School #Eazy - e #mobb depp.
2019. febr. 23. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
legyél nigga
2019. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
ír majkának hogy csinéájatok duetet irsz nek szöveget meg dalt asztán előadhátuk youtb aztn jön lé eyi
2019. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Szerintem én fél eszek egy zenét.

És kirakom a ytre.ja és majkát nem nagyon kedvelem én eminemről nőttem fel. zeneim nem olyanok mint a mai zenék többsége. Én azokért írok akik keresztül mentek valami szaron az életükben és őket feldobja a rap

2019. febr. 23. 22:42
 4/15 anonim válasza:
18%

REKLÁM - CELEBSÉG


Legyen ismert csajod, legyenek KOMOLY balhéid, menj sittre pár évet, járd meg a drog elvonót, politizálj,...


Ha szerepelsz a TV-ben, akkor sínen vagy!

2019. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Akkezdet Phiai underground volt. Alig ismerték. Ma már kult, amit csináltak.
2019. febr. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Yt jó dolog.

Kezdetnek jó.

Ha van már anyagod, amit tudsz mutatni másnak az ér valamit. A tervek kevesek. A tettek fontosak.

Aztán, ha többen mondják, akik elfogulatlanok, h jó, mehetsz tehetség kutatóba. MNM filmet megnézed látod, hogy nem előbb lett híres és utána rappelt. Hanem fordítva.

2019. febr. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A rap egylet facebook oldalán meghirdetett egy rap verseny.

Szerintem érdemes lenne oda jelentkezni, minden esetre egy próbát meg ér

2019. febr. 24. 12:19
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Egyértelműen érdemes nevezni. Ha jó vagy, bizonyítod. Ha nem vagy jó, kapsz visszajelzést, és segítséget, hogy miben fejlődj.

Csak nyerni tudsz minden esetben.

És minden negatív kritikát köszönj meg ott, mert vagy igazuk van és te nem látod, vagy nincs igazuk és akkor nem kell velük törődni :)


Hajrá!

2019. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Belinkeled a youtube oldalad?
2019. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Miért linkeljem? Még egy rap videót se töltöttem fel, most akarok felszerelést venni hogy felvegyem a rappet.

Mikrofont, midi keyboardot, egy jó gépet, és egy headszetet kell vennem +az fl studiot.

2019. márc. 4. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!