Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek megtudnék úgy...

Szerintetek megtudnék úgy tanulni embert rajzolni mint ahogy @humid_peach rajzol?

Figyelt kérdés

És ha igen mennyi gyakorlással és hogyan?

Az ő rajzai:

[link]


A mostani szintem az ember rajzolásban:


[link]


2019. márc. 3. 16:14
 1/7 A kérdező kommentje:
A második képet én festettem de még vannak istagrammon más rajzaim is. De most elkezdet nagyon érdekelni a portré rajzolás.😃
2019. márc. 3. 16:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért akarod valaki más stílusát lemásolni? Gyakorlással amúgy. Látod hogy mi a különbség a két kép között. Sokkal több tónust használ, sokkal kontrasztosabb. Az eszközkezelésed is merevebb.
2019. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom lemásolni a stílusát. De valamilyen célt ki kell hogy tűzzön az ember (még ha nem is érheti el) hogy fejlődjön.
2019. márc. 3. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze az világos. Nem tudom hogy szoktál rajzolni/festeni, de stíluson úgy tudsz csiszolgatni, ha új dolgokat próbálsz ki, kísérletezel az eszközökkel. A merevség gyakorlás kérdése, de azon segíthet ha nem referencia kép alapján dolgozol. Ha magadtól figyeled meg a dolgokat. Személyesen modell alapján rajzolsz, sokat krokizol előtte.
2019. márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En nekem nagyon tetszik a rajzod, de ha raerzel sokkal jobbakat is festhetsz mint amit mutattal, tobb ismerosomtol lattam mar jo portret, nem lehetetlen. Talan olyat kene cdinalnod, ami terhatasubb. Itt van ez a Dicaprio kep pl. ezt lemasolhatnad. En nem vagyok gyakorlott, de volt mar kepem ami ugy sikerult mint ate masodikad. Sztem turelem kell es a reszletekre figyeles, tobb het is lehet egy jo kep elkeszitese talan, de 5-10,20ora biztos. :(

[link]

2019. márc. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amugy most ramjott a rajzolhatnek csinaltam is egyet. Vannak a jobbagyfeltekes tanfolyamok nem tudom az hogy nez ki, de eleg jokat lattam. Jok lehetnek a tanfolyamok, anyam is elment egy akrilfestosre es olyan kepeket hozott haza hogy az eszem megallt. Mintha egy arveresen szerezte volna XD

Szerintem ezeken az alapokat nagyon szepen megmutatjak, aranyok eszkozhasznalat, vonalvezetes, arnyekolas stb.

2019. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom javasolni, hogy élő modellről rajzolj! Sokkal többet segít. Persze kellenek hozzá valamiféle alapok, amik irányelvként hozzá tartoznak.
2019. okt. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!