Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit reagaljak ha az ismerősöm...

Mit reagaljak ha az ismerősöm lehurrog? Na ugye raper akarok lenni, (nem híres raper, stb) nekem ez csak élet stílus, /hobbi. Ha én készítek egy rapet, ami nem is rossz ( (m

Figyelt kérdés
Mások szerint is elég jó, na az a közvetlen ismerősöm mindig lehurrog, lehet az akármi.

2019. márc. 9. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha egy rapper ilyen szellemi szinten van, Eminem nem rapper volt, hanem Isten.
2019. márc. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De én nem még nem vagyok igazán raper ez a gond.

Én hiába rappernek képzelem magam, senki se tekint rám úgy.

Ha akarod mutatok egy szöveget vagy alapot.

2019. márc. 9. 23:00
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Figyu, a raper (egy r-rel) erőszaktevőt jelent, ugye tudod? :)
2019. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kérlek, mutass.


A problémám az, hogy egy rapper nem úgy lesz rapper, hogy a vasárnapi ebéd után feláll, majd elmegy a stúdióba két zenét felvenni.


Nos, ha tudod Eminem élettörténetét, akkor tudod hogy min ment keresztül. És ő ennek a lenyomatat őrzi.

2019. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Most akkor a közvetlen ismerősödnek akarsz tetszeni, vagy a nagyközönségnek?
2019. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nos 4es hidd el nekem is nagyon magyon sok rosszat kellet át élnem itt Kárpátalján.

Családi balhé (apám alkoholista,) iskolai bántalmazások, stb.

En eggyütt tudok érezni eminem dalszövegeivel.

2019. márc. 9. 23:16
 7/10 anonim válasza:
32%
Szerintem ha jók a szövegek akkor 100% hogy irigységből csinálja. Előtted az út, hajrá!
2019. márc. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon rosszul gondolkodsz, ha elvárod, hogy szöveged, vagy előadásod mindenkinek tessék!

Ha ismerősöd lehurrog, abból kiderül, hogy soha nem volt/van/lesz a rap rajongója.

2019. márc. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazad van 8as.
2019. márc. 10. 07:13
 10/10 anonim válasza:

Én szerintem ne foglalkoz ilyenekel vagy írj róla egy szöveget mert az ilyenekből mindig jó jőn ösze főleg ha belülről jőn nekem is nyáron leéget a ház és hát nem volt anyira könyű egy olyan házba pont ahol áram,fűtés,víz szóval semmi se volt leggaláb tető volt csak volt egy szoba ahol szétfagytál télen (az volt az enyém) de meggoldotuk a vízet áramot meg a fűtést szóval a végére csak jó lett mostmár minden jó na mindegy nem is ez a lényeg hanem anyi hogy erről egy olyan komoly szöveget írtam hogy wow

Szóval anyi a lényeg ezzekről jó rappet lehet írni és én hiszek benned majd ha befutok énis akkor ezzen a néven találsz meg csabe drukolok neked!

2019. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!