Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez milyen stílus? (lent link)...

Ez milyen stílus? (lent link) Én is ilyen akarok lenni *. * Mit tegyek érte?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tudom, hogy rasták ők mind, illetve ,hogy dreadlock a hajuk, de én annyira nem vagyok rasta, viszont a hajamat ilyenné szeretném varázsolni *.* ... közel vagyok a rastához, elvont lány vagyok kicsit...

Milyen stílusnak lehetne ezt nevezni?

Van egyáltalán ilyen stílus vagy csak vannak ezek az emberek?

(olyanra gondolok mint: emo, punk, rocker, saucy emo, stb. )


2010. aug. 22. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

koszos, igénytelen hippi-stílus

majd megbánod 2O éves korodra.

2010. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Esme.avantgarde ***** válasza:
82%
szerintem csak vannak :D kép alapján mondani skatulya lenne, de ha muszály: alter,hippi vagy goa...vagy simán jó az ízlésük xD
2010. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Esme.avantgarde ***** válasza:
95%
Ez nem éppen koszos és nem tűnik igénytelennek... a ruhák inkább romantikus stílusúak, a rasta hajjal meg többet babrálnak, mint pl. az átlagtinik a vasalt-szétsült-hajlakkal agyonkeményített frizurájával. Az előítéletek,istenem...-.-'
2010. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Esme.avantgarde ***** válasza:
100%
Amúgy hozzátéve szerintem bölcsésszakos egyetemisták ilyenek XD de halál komolyan... meg a képző és iparisok jó része :D
2010. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem van egy kis grunge-os beütés, nekem nagyon bejön, bár nem vagyok annyira bevállalós, hogy így járjak, de egyébként nagyon tetszik.

http://www.youtube.com/watch?v=ZwCt0YQPn7g

Na tőlük sokat tanulhatsz, bár gondolom számodra is alapmű, de ha rákeresel az énekesre, meg utána jársz, biztos írnak a stílusáról is. De ha rákeresel a grunge stílusra ( pl nirvana, meg 4 non blondies, pearl jam, soundgarden a leghíresebb zenekarai a stílusnak) akkor biztosan megtalálod, amit keresel.

2010. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyenek általában a "modern hippik", a GOA-sok. :D

Egyáltalán nem igénytelen, én is hasonló vagyok kicsit kevertem, betegesebb zenével és hülyébb öltözködéssel. =)

GOA-t birom én is. :D

Nem tudom mikorlesz már vége a skatulyázgatásoknak. :D

2010. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Iszonyat undorító. Egy ismerősöm megcsináltatta és korpás és annyira undorító volt, hogy ha most is vissza gondolok felfordul a gyomrom.. Én nem ajánlom.. :/
2010. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

pfuj.nemtudom.olyan raszta szerintem..

raszta rockos O.o pf.passz

2010. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
rogton elajulok!
2010. okt. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!