Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egy filmet szeretnék csinálni,...

Egy filmet szeretnék csinálni, de nem nagyon értek hozzá. Már megírtam a filmem forgatókönyvét, de egy stábot szeretnék toborozni. Valaki tudni segíteni?

Figyelt kérdés
Maga a kisfilm egy kicsit talán elvont, mert a saját gondolataim és lelkiállapotomat akár megeleveníteni vele.

#művészet #vágó #rövidfilm #stáb operatőr #kisfilm film
2019. júl. 19. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezidáig teljesen egyedül vagy? Eszközökkel hogy állsz? Amúgy a filmkészítés engem is vonz.
2019. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen egyedül és az a baj, hogy az eszközökhöz se nagyon értek. Én csak szeresnék egy platformot találni ahol jól ki tudnám fejezni önmagamat, a gondolataimat stb... Az a baj, hogy már szinte szétrobbanok attól, hogy még nem találtam meg a platformot, ahol tudnék közölni.

Forgatókönyvet nagyon szívesen írok, de magához a kamerakezeléshez, fénykezeléshez, vágáshoz nem értek.

2019. júl. 19. 23:58
 3/6 anonim ***** válasza:
2019. júl. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Egy filmet szeretnék csinálni, de nem nagyon értek hozzá." Semmi gond. A filmkészítés megtanulható.


"Már megírtam a filmem forgatókönyvét, de egy stábot szeretnék toborozni." Pénzed van-e rá?


"Valaki tudni segíteni?" Akit te keresel, azt producernek hívják. Őt meg kell győznöd arról, hogy a forgatókönyved alapján készült film megfelelő számú nézőt visz be a moziba, tehát megéri invesztálni beléd.


"Maga a kisfilm egy kicsit talán elvont, mert a saját gondolataim és lelkiállapotomat akár megeleveníteni vele." Miből gondolod, hogy ez bárkit is érdekel? Fejtsd ki.

2019. júl. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%

A legnagyobb filmek szinte mind küzdöttek a forás- és eszközhiánnyal :)


Egyszerűen fogd a telefonod és forgasd le magad, egyedül. Ez rengeteg tapasztalatot fog jelenteni abban, hogy pontosan mire és kikre van szükséged feltétlenül, illetve segít megérteni a filmnyelvet is.

2019. júl. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én benne vagyok! Merre élsz? Segítenék amiben tudok! 17/l dobj egy üzit
2019. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!