Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Akik kint élnek Ausztriában,...

Akik kint élnek Ausztriában, ti hogy kezelitek az egész országban uralkodó spionizmust?

Figyelt kérdés
Ignoráljátok teljesen, vagy azért oda figyeltek rá?

2019. dec. 6. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Az miaz?
2019. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
rákerestem arra a szóra, nem adott ki semmit
2019. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Személyes tapasztalatom, hogy igen nagy, sokan a folyó nevét házzal keverik. Akàr Budapestet Bukaresttel nem éppen a tàjékozatlansàguk miatt, példàul Kassàt a nyitott kasszàval.

Szerintem màs a helyi fiatalok életszemlélete, amit itt szabad, azt odahaza Magyarországon nem , S fordítva is igaz. A spionhálózat egy szükséges rossz, az a bosszantó, ha úgy érzed , akik kihasznàltak, a meglopott késedet még a nagyanyàd lekvárjából is hátra/előre màrtanàk egy közös brahi keretében.

2020. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Tehát azt szereti nem egy hangsúlyozni egy ellen-kifejezetten , ki a bel és külföldi, de valójában csak az a fontos , hálózaton belül, vagy "kívül" nyernek-e többet az egyénnel. Egy biztos , a rossz pletyka gyorsabb, mint a fény. . A kérdés feltevőjének: nekem eléggé közeli tapasztalataim vannak, némi mozgàsterem. S találkoztam olyannal, aki elmondta, hogy itt Ausztriában, is-sajnos amikor te Katamaranon nem cserélsz evezőt, a biztos hogy már lyukas sapkával nézed delta torkolat után a folyàsirányt, szerencsével halnak az uszonyát. Amelyik tàrsasàg egyet kinéz, vagy kiszakít, az dominál, de a valódi gondnál behátrál. Barátot/havert/barátnőt találni talán 7 évente egyet, az igazit pedig felőrlik mint 2*39+1.02-esek , akàr fehér vérsejtek a vöröset.Einstein tartsa fejben, házszámmal szemben a madár ijesztő tükrözött papucs számát , mint konyhás ruhában a Barbi baba torkát.


Nincs új a nap alatt, más tortájából párat körzővel osztani nem nagy feladat.

2020. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úristen utolsó! 😆


Adj nekem is ebből a varázsgombából! 😂

2023. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az a spionizmus aki mondja!
2023. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
hatos vagyok, csak hogy mondjak még valamit én is mer nehogymá ne, addig jár a korsó a kútra mint elefánt a porcelánboltban a takaród ér, avagy nem minden trafik ami fénylik.
2023. jún. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jani_a_NAGY ***** válasza:

Ha INGÁZÓ VAGY , NEM számít... ha nem profilod,ismertséged függ tőle!!

Ha igen... akkor már igen...

nem kell mindent nyilvánossá tenni (felrakni, mert a beállítások a webhelyen ELVESZHETNEK!!


spion - rendőrségi besúgó ( Derick ismétlések mennek vmelyik gagyi tv csatin)

Csak dolgozom a szomszédban is BrD-ben is ... hát igen de nem a rendőrségen, hanem az ügyészségen és a társas magánmédiumokon ( X, Meta, Insta, gogl') platformjaikon megy...


De ezt úgy tárgyalják, hogy kibeszélik egymást, "humán... személyzetis behívja az embert... ki is rúghatják,


BTW

értelmiségi állását, befektetését, megrendelői körét is elvesztheti.. igen ez komoly náluk (Hál' Istennek csak ott'!) itt még nem hülyültek meg a munkáltatók ennyire, REMÉLEM.

hogy hogyan?

Nézzétek meg a

"Kör" c. újbeszédes filmet Tom Hanks & Emma Watson-nal (enyhe horror, v "psychological thriller" )

A kör (eredeti cím:

The Circle) 2017-es fill, egyből megértitek 18 felett ajánlanám pszicho / lelki frásszal jár!! Semmi *6.

márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!