Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ti is elfáradtatok, kiégtetek...

Ti is elfáradtatok, kiégtetek a modern világtól?

Figyelt kérdés

Minden olyan felgyorsult, minden csak úgy történik mint egy felgyorsított videón. Én ezt a nagy rohanást nem tudom elviselni, kibírni.


Ti hogy vagytok vele?



2020. jan. 21. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
.gáliv a avlúsrogylef Si scniN
2020. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Imperator Caesar Marcus Aurelius válasza:

" Az emberek búvóhelyeket keresnek maguknak: falun, tengerparton, hegyeken. Te magad is szoktál effélére vágyni. Micsoda korlátoltság! Hiszen megteheted, amikor csak akarod, hogy önmagadba visszavonulj. Mert az ember sehová nyugodtabban, zavartalanabbul vissza nem vonulhat, mint saját lelkébe, különösen ha olyan a belső világa, hogy beletekintve azonnal teljes békesség tölti el. A békesség pedig azonos a lélek harmóniájával. Ne vond tehát meg önmagadtól egyetlen esetben sem ezt a visszavonulást, s újhodj meg lélekben."

[link]

2020. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó ment a zöld kéz!
2020. jan. 21. 20:52
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Kekem meg persze nem...
2020. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Kifejtened? :) En nem erzem, hogy olyan gyors lenne minden. Leginkabb azert, mert nem igazan van viszonyitasi alapom, szerintem mindig ilyen volt a vilag, mint most. 10-20 eves tavlatokban nincsenek olyan oriasi elteresek, de ugye az emlekek megszepulnek. Mirol gondolod, hogy gyors es miert?
2020. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rajtad is múlik, hogy csak sodornak az események, vagy te is alakítod ezeket.
2020. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy cseppet kilógok a sorból, nem vetem magam bele ebbe a kütyüőrületbe, a netet is mértékkel használom.
2020. jan. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én értem mire gondolsz, és igen, én is.
2020. jan. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rettentően kiégetett, megviselt már ez a modern világ, úgyhogy újratervezem az életemet.
2020. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bleach Blonde Baby: úgy az egész élet. Nap jön nap után. Szállnak a napok ezerrel. Mi meg csak robotolunk, dolgozunk és ennyi. Nincs belőle kiút, csak a munka és a rohanó idő van.
2020. jan. 22. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!