Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért nincsenek nagyon öreg...

Miért nincsenek nagyon öreg cigányok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 15. 18:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Most szerinted én nem járok Budapesten? 16 km-re lakom tőle, ott jártam iskolába, a munkám 90%-a odaköt. Nem változott meg a véleményem, es nem azért, mert nem láttam negatív példát, hanem mert nem szeretek általánosítani.
2020. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha már a magyar nyelvvel példálózol, akkor legyen már egy kis önkritikád is, mert hányadék, amit idegépelsz.


Amúgy ez részben genetika is. Ha megnézed, a gyerekek hamarabb serdülnek, előbb jön a bajusz, stb..., 30 évesen már 40 - nek néznek ki. Meg persze az életvitel is közre játszik.

2020. febr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 TappancsMancs ***** válasza:

Én ezt nem figyelem, de ha csak simán az emlékezetem alapján nézem, akkor én sem emlékszem sokra, sőt talán egyre sem. Viszont lehet az is, hogy kevésbé kimozdulós szokásaik vannak, és csak nem mozognak annyit kültereken. Ezt viszont így látatlanban nem tudjuk kitalálni.


Fontosnak tartanám a kérdéshez hozzátenni, hogy ez szerintem nem ledegradálóan értendő kérdés. Csak mert gondolom sokan eleve úgy értelmezik.


Ebben azt nem tudjuk, hogy kevesebbet mozognak-e utcákon, mert ha igen, akkor az is lehet egy magyarázat rá. Csak nem látunk be az otthonaikba. Ha jól tudom statisztikát tilos így népcsoportonként kiadni, pedig nyilván elkészül az is.

2020. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13

"Viszont lehet az is, hogy kevésbé kimozdulós szokásaik vannak"


Így igaz, a helyi temetőben mozdulatlanul fekszenek!

2020. febr. 16. 16:49
 15/18 TappancsMancs ***** válasza:
Ez vicces válasz, csak nem érvnek vagy magyarázatnak azét nem az igazi.
2020. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

15

Lehet, de valószínűleg ez az egyetlen magyarázat.

2020. febr. 16. 19:49
 17/18 adreszjo válasza:
Apum kereszt anyja 87 éves cigany asszony! 8 gyermekkel 34 unokaval 20 ded unoka es 4 űk unoka
2020. márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Barátnőm dédanyja 86 éves volt. Az már öregnek számít neked?
2020. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!